Jsme autorizovaný dovozce a zástupci firmy F.P.H. “PROGRESJA” T.W.R. a značky RATTAN ART, výrobce plotových a balkonových zástěn.

ECOO Ecoplanc vyvýšený záhon Vyvýšený záhon Flexi / Ecoplanc

Značka: ECOO
ZDARMAZDARMA
Vyvýšený záhon / Flexi záhon
2 993 Kč 2 474 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Jednoduchá stavebnice pro vytvoření vlastní ekologické zahrady.

Záhon je robusní s dlouhou životností, odolný proti povětrnostním vlivům, šetrný k životnímu prostředí a na konci své životnosti může být znovu recyklována. Díky těmto výhodám jsou naše rostlinné záhony ideální pro ohraničení a ochranu půdy, kde je nebo bude pěstována zelenina, bylinky nebo okrasné rostliny a zároveň poskytují vyvýšené zahradní lůžko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody vyvýšeného záhonu

  • Dlouhá životnost 
  • Snadná instalace 
  • 100% recyklované a 100% recyklovatelné
  • Žádná údržba 
  • Bez hniloby a třísek
  • Modulární systém / možnost napojení libovolný počet záhonů k sobě
  • Odoloný proti povětrnostním vlivům a UV záření

Po instalaci bude záhon funkční po velmi dlouhou dobu díky jedinečným plastovým vlastnostem, které má. Plastový rostlinný záhon neabsorbuje vodu, což zabraňuje rozbití nebo hnilobě plastu, tím se prodlužuje jeho životnost. Kromě špatné absorpce vody mají plastové vyvýšené zeleninové záhony také velmi špatné tepelné vedení, což znamená, že není vysoce hořlavý. Flexi záhon je také odolný vůči soli a kyselým látkám, takže se opět nerozpadá ani nehnije a       napomáhá chránit zeleninu a rostliny, které jsou v něm pěstovány. Každý Flexi záhon je funkční jako dřevo, což znamená, že může být řezán, vrtán a zajištěna šrouby.

​Šetřete životní prostředí a své peníze. Každý náš výrobek je 100% recyklovaný a 100% recyklovatelný a má životnost desítky let - jeden náš výrobek na celý život.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyvýšené záhony
Hmotnost: 26.4 kg
Rozměry: 6 profilů 22 cm x 4 cm x 120 cm
Materiál: plastový recyklát
Životnost: desítky let
Barva: šedá